نویسنده:   میثم محتاجی     تاریخ نگارش:   1397/04/28     ساعت:   20:56:59
بازدید:   366
 
 
توسط معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی دستاوردهای علمی پژوهشی عرصه تبلیغ به نمایش گذاشته شد.

دستاوردهای علمی پژوهشی عرصه تبلیغ توسط معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در نمایشگاه «دستاوردهای علمی پژوهشی فرهنگ رضوی» که به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی در این مرکز برپا شده است، به نمایش گذاشته شد.


در این نمایشگاه که به مناسبت دهۀ کرامت رضوی در بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی برپا شده است، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در کنار مؤسسات دیگر فرهنگی این مجموعه موقوفاتی دستاوردهای علمی پژوهشی خود را به نمایش گذاشت.

کتاب‌های باغ مخفی، پابوس، پرسمان رضوی، بسته کامل مجموعه ره توشه، رهیافت ولایت فقیه، خط خورشید، بسته بوی بهشت به صورت ویژه برای گروه‌های سنی، کوچه‌های خراسان، اطلس حرم مطهر رضوی، پاکان و الماس، رسم حضور، در این قطعه از بهشت، حیات علمی و سلوک سیاسی، مشکات، برمدار آفتاب، سبک زندگی رضوی و ... از جمله آثار عرضه شده از سوی این معاونت در نمایشگاه مذکور برای فرهیختگان بزرگسال است.

همچنین آثاری مانند مجله های کبوتران حرم، نورالهدی و کتاب‌های داریم میریم زیارت، مثل امام رضا باش، مهمان امام رضا(علیه السلام) و آفتاب خراسان برای تبلیغ در حوزه کودکان و نوجوانان در این نمایشگاه عرضه شده است.

گفتنی‌ است، انتشارات معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با چاپ بیش از یک میلیون جلد کتاب در سال رکورد دار در زمینه شمارگان چاپ کتاب است.