نویسنده:   غلامرضا کحلکی     تاریخ نگارش:   1398/07/20     ساعت:   16:25:31
بازدید:   160
 
 
حضور بنياد پژوهش‌های اسلامي آستان قدس رضوي در نمايشگاه كتاب دانشگاه غيرانتفاعي فردوس

بنياد پژوهش‌های اسلامي آستان قدس رضوي با ارائه آثار خود در موضوع هنر و معماري اسلامي در نمايشگاه كتاب دانشگاه غیرانتفاعی فردوس مشهد حضور يافته است.


 

بنياد پژوهش‌های اسلامي آستان قدس رضوي با توليد بيش از 2100 عنوان كتاب در 4000 جلد، همواره در عرصه توليد و نشر معارف اسلامي و فرهنگ و سيره اهل‌بیت(علیه‌السلام) پيشگام بوده و آثار اين مركز در جای‌جای پهناور سرزمین‌های اسلامي موردتوجه علما و دانش‌پژوهشان قرارگرفته است.

در ميان آثاري كه اين مركز در طي عمر 35 ساله خود توليد كرده، آثاري با موضوع هنر و معماري اسلامي است. آثاري كه در جشنواره‌های گوناگون ملي و بین‌المللی نيز حائز رتبه‌های برتر و برگزیده‌شده و از سوي دانشمندان هنر پژوه، تقدير شده است. ازجمله اين آثار می‌توان به کتاب‌های فاخر دایرة المعارف آستان قدس رضوي، احاديث كاشي هاي زرين فام حرم مطهر و تزئينات معماري بارگاه حضرت رضا(علیه‌السلام) اشاره كرد

يكي از فرصت هاي عرضه و رونمايي اين آثار، نمايشگاه هاي كتاب است. مديريت فروش بنياد پژوهش‌های اسلامي آستان قدس رضوي به تازگي با ارائه 20 عنوان از آثار با موضوع هنر و معماري اسلامي بنياد در نمايشگاه كتاب دانشگاه غيرانتفاعي فردوس مشهد حضور يافته است.

اين نمايشگاه از 20 تا 27 مهر در دانشگاه غیرانتفاعی فردوس واقع در بلوار كلاهدوز، كلاهدوز 28 داير خواهد بود و علاقه مندان به كتاب و كتابخواني به ويژه پژوهشگران حوزه هنر و معماري اسلامي می‌توانند کتاب‌های بنياد پژوهش‌های اسلامي را با تخفيف ويژه از اين نمايشگاه خريداري كنند.